بالانس فلزیاب

بالانس فلزیاب | بالانس زمین روی فلزیاب

بالانس فلزیاب | بالانس زمین در دستگاه فلزیاب چگونه است

خاک در مناطق مختلف شامل سطوح مختلفی از مواد معدنی فلزی است که می‌تواند تشخیص عمق فلز بوسیله فلزیاب را تحت‌تاثیر قرار دهند. این به این معنی است که اگر ترکیب‌بندی زمین که در حال جستجو هستید را ندانید ، می‌توانید یافته‌ های باارزش را از دست بدهید. یک راه برای به حداقل رساندن اثرات آن مواد معدنی زمین با استفاده از بالانس زمین است چون به گنج یاب شما اجازه می‌دهد که سیگنال‌ ها را از مواد معدنی زمین محدود کند. بالانس فلزیاب به این دلیل مهم است که در مناطقی که کانی‌سازی در آن متمرکز شده‌است ممکن است علائمی دریافت کنید که به شما بگویند یک هدف وجود دارد ، زمانی که واقعا ً وجود ندارد .

"<yoastmark

بالانس فلزیاب چیست ؟

بالانس زمین یک سری از  تنظیمات متغیر است که عمق تشخیص در زمین معدنی را افزایش می دهد و از دریافت سیگنال های مزاحم جلوگیری کرده و تاثیر مواد معدنی بر روی دستگاه فلزیاب یا طلایاب را به حداقل می رساند. این زمین ممکن است شامل زمین های شور مانند ماسه ساحلی مرطوب یا زمین های قرمز که دارای ذرات ریز آهن هستند باشند این مواد معدنی باعث می شود تا میدان انتقال دهنده فلزیاب ها به روشی که در هنگام وجود یک هدف انجام می‌دهند پاسخ دهند. این به این معنی است که تاثیر این مواد معدنی می‌تواند آیتم‌ های کوچک‌تر را نادیده بگیرد.

بازخورد کانی‌سازی همچنین می‌تواند اهداف ارزشمند را پنهان کند و تاثیر منفی بر تشخیص عمق داشته باشد. تنظیمات بالانس زمین روی فلزیاب شما به جلوگیری ازکاهش عمق و به حداقل رساندن سیگنال‌های نادرست کمک می‌کند. زمانی که بالانس زمین به درستی تنظیم شود سیگنال‌های وابسته به مواد معدنی موجود در خاک را حذف می‌کند تا بتوانید سیگنال‌ های هدف را به وضوح بشنوید.

تنظیمات بالانس زمین روی فلزیاب :

اکثر فلزیاب ها یک سری تنظیمات بالانس زمین دارند که در کارخانه تنظیم شده‌ است و نمی‌تواند توسط کاربر تنظیم شود. این دستگاه بیشتر برای افراد مبتدی طراحی می شوند که دیگر نیاز به انجام تنظیمات بالانس زمین نداشته باشند. این ماشین‌ ها در زمین‌ های نرم که دارای حداقل مواد معدنی هستند عملکرد خوبی خواهند داشت ، اما به احتمال زیاد در خاک‌ های با درصد کانی سازی بالا به مشکل بر می خورند. صرف‌ نظر از بالانس زمین ثابت، سه نوع اصلی بالانس فلزیاب وجود دارد :

  • بالانس زمین دستی : 

این به شما این امکان را می‌دهد که بالانس زمین را برای به حداقل رساندن مقدار سیگنالی که از زمین شنیده می‌شود تنظیم کنید. یک فلزیابی که دارای بالانس زمین دستی است دارای دکمه هایی است که به شما اجازه می دهد که بالانس را بر اساس نوع خاکی که جستجو می کنید را کاهش دهید یا آن را افزایش دهید.

  • بالانس زمین اتوماتیک :

فلزیاب به طور خودکار بهترین تنظیمات تعادل زمینی را تعیین می‌کند. این سریع، ساده و دقیق تر از تنظیم  بالانس زمین دستی است. بالانس خودکار در مواقعی که کانی سازی زمین زیاد می باشد خیلی مفید است زیرا دیگر نیازی به نگه داشتن دستگاه برای انجام تنظیمات ندارید، در حین حرکت بالانس خودکار انجام خواهد شد.

  • بالانس زمین پیوسته :

دستگاه شما به طور مداوم تنظیمات بالانس زمین را همانطور که کاوش می کنید انجام میدهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب