فروش طلایاب در شیراز

فروش طلایاب در شیراز

فروش طلایاب | فلزیاب | گنج یاب

طلایاب چیست :

همان طور که می دانید فلزیاب ابرازی می باشد که برای کشف اهداف فلزی دفن شده در زیر زمین می باشد که می تواند بدون تشخیص نوع آن ها ، فلزات را کشف کند. اما طلایاب و گنج یاب ها این توانایی را دارند تا بین فلزات تفکیک ایجاد کرده و به راحتی باارزش بودن یا بیا ارزش بودن فلزات را تشخیص دهند. یعنی به راحتی توانایی این را دارند تا طلا را از آهن تشخیص دهد. در  ادامه قصد داریم تا در مورد مراکز معتبر فروش طلایاب در ایران صحبت کنیم.

فروش طلایاب در شیراز
فروش طلایاب در شیراز

فروش دستگاه های جعلی :

امروزه با توجه به اینکه در بازار خرید و فروش فلزیاب و گنج یاب در ایران بخاطر نبود یک منبع و مرکز معتبر با توجه به دلایل مختلف ، افراد سودجوء و کلاهبردار اقدام به ساخت دستگاه های تقلبی می کنند و آن ها را به مشتریان خود به عنوان گنج یاب خارجی می فروشند. این دستگاهای جعلی فاقد کارایی و عملکرد درست می باشند. این افراد دستگاه ها را به صورت دست ساز ساخته که فاقد تفکیک فلز ، عمق زنی ، بالانس زمین و … می باشد و دارای خطای عملیاتی بالا هستند. توصیه می کنیم برای جلوگیری از افتادن در دام این افراد سود جوء حتما قبل از خرید دستگاه را برا اساس معیار های استاندارد تست کرده و همچنین دارای ضمانت نامه و گارانتی معتبر باشند.

مرکز معتبر فروش طلایاب در شیراز:

 اگر به دنبال یک شرکت معتبر جهت خرید و فروش فلزیاب هستید که دارای گاررانتی محصول ، خدمات پس از فروش ، محصولات اورجینال و کارامد باشد ، ما به شما شرکت IKPV  را پیشنهاد می کنیم. همان طور که می دانید این کمپانی بیش از دو دهه است که در زمینه طراحی و تولید فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، آنتن راداری ، حفره یاب ، فلزیاب پالسی و … در ایران فعالیت می کند. این شرکت از بروز ترین و با کیفیت ترین تهجیزات و قطعات در ساخت محصولات خود استفاده می کند که نتیجه آن جلب رضایت مشتریان می باشد. این شرکت ایرانی را می توان بزرگترین مرکز تولید و فروش طلایاب اورجینال در ایران دانست.

 

آدرس : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – خیابان شهید دینکانی – جنب کوچه 21

شماره تماس : 09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب