فلزیاب آلمانی

فلزیاب آلمانی

فلزیاب آلمانی با ضمانت و گارانتی معتبر

کمپانی های زیادی در جهان هستند که در زمینه طراحی و تولید فلزیاب فعالیت می کنند و محصولات آن ها در بازار جهانی دارای شهرت و محبوبیت می باشد. از بین این کمپانی ها دو شرکت آلمانی لورنز(Lorenz) و او کا ام (Okm) ، در بین کاوشگران دنیا از محبوبیت خاصی برخودار هستند و در بین چند کمپانی برتر دنیا قرار دارند. فلزیاب آلمانی به خصوص در بازار داخلی نیز مشتریان خود را دارند به ویژه فلزیاب پالسی که توسط این کمپانی ها تولید شده اند.

بهترین فلزیاب آلمانی بازار داخلی :

فلزیاب Lorenz DeepMax Z1 یکی از دستگاه هایی است که بخاطر استفاده از تکنولوژی پالسی در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت دستیابی به عمق زیاد در این دستگاه در انواع محیط های مختلف ( کوه و صخره ، بیابان ، جنگل ، ساحل و … ) بسیار خوب بوده و آن را به دستگاهی قابل اطمینان در این زمینه بدل کرده است. در بین محصولات شرکت او کا ام فلزیاب Rover C4 ، Rover UC ، eXp 6000 ، Fusion Professional نیز در بازار داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. البته شهرت شرکت OKM در بین کاوشگران ایرانی بخاطر تولید فلزیاب Future I-160 بود که مورد استقبال زیاد کاوشگران قرار گرفته بود. فلزیاب های تولید آلمان همیشه از کیفیت و کارایی بسیار خوبی برخوردار بودند و از نظر تکنولوژی ساخت نیز جزء بهترین های بازار جهانی می باشند.

فلزیاب آلمانی
فلزیاب آلمانی

قیمت دستگاه های آلمانی :

بازار داخلی به خاطر محدودیت هایی که دارد و همچنین موانع قانونی در واردات فلزیاب خارجی به داخل ایران قیمت دستگاه ها افزایش پیدا میکند. به همین دلیل نمایندگی رسمی از کمپانی های خارجی در داخل کشور وجود ندارد که باعث واردات غیر قانونی دستگاه ها شده و فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. البته همین موضوع هم باعث روی کار اومدن افراد کلاهبرای شده که فلزیاب جعلی خود را با اسم فلزیاب خارجی اورجینال بفروش برسانند که فاقد کارایی و عملکرد صحییح هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب