فلزیاب خوب

فلزیاب خوب با قیمت مناسب را از کجا تهیه کنیم

فلزیاب خوب با قیمت مناسب

با سلام خدمت همراهان همیشگی ، کاوشگرانی که سابقه استفاده از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب را داشته اند به خوبی می دانند که هر دستگاهی دارای ویژگی هایی می باشد که هر یک می تواند در رسیدن به اهدافی که کاوشگر دارد بسیار موثر باشد. شاید همین دلیل باعث شده است تا در بازار داخلی فلزیاب هایی با مارک ها و مدل های مختلفی وجود داشته باشد. البته برای اینکه بتوانید یک انتخاب درست و خوب داشته باشید باید اطلاعات درستی از این مدل ها داشته باشید. در ادامه مطلب قصد داریم ویژگی ها و قابلیت های یک فلزیاب و گنج یاب خوب را معرفی کنیم و به سوالاتی مانند از کجا فلزیاب خریداری کنیم ؟ خرید دستگاه از شرکت ها بهتر است یا از افراد و… پاسخ دهیم تا کاوشگرانی که قصد خرید فلزیاب دارند اطلاعات کافی را داشته باشند. 

فلزیاب خوب
فلزیاب خوب

ویژگی ها و قابلیت های یک فلزیاب خوب :

همان طور که گفتیم بررسی قابلیت های یک گنج یاب به کاوشگر کمک می کند تا اطلاعات کاملی در مورد آن محصول بدست بیاورد که باعث می شود بتواند انتخاب مناسبی داشته باشد. در زیر چند نمونه از مهم ترین ویژگی هایی که یک فلزیاب باید داشته باشد اشاره می کنیم که بتوانید درک درستی در زمان خرید داشته باشید. 

  • یک دستگاه خوب باید حداقل عمق کاوش 3 متری داشته باشد و به عمق کاوش های 30 و 40 متری زیاد اطمینان نکنید.
  •  یکی دیگر از ویژگی های یک دستگاه گنج یاب داشتن نشانگر حساسیت و عمق هدف می باشد.
  • یک دستگاه فلزیاب باید قابل حمل باشد و دارای وزن سبکی باشد تا کاوشگر در حین کاوش خسته نشود.
  • یکی دیگر از ویژگی های دستگاه فلزیاب که می تواند به عنوان طلایاب مورد استفاده قرار بگیرد، امکان تغییر فرکانس است.
  • مهم ترین ویژگی ها باید یک دستگاه گنج یاب حرفه ای داشته باشد ، قابلیت حذف ذرات ناخواسته می باشد که تاثیر زیادی در عمق نفوذ دستگاه دارد.

اهمیت خرید دستگاه فلزیاب از شرکت آی کا پی وی :

با توجه به اینکه تنوع فلزیاب و طلایاب ها در بازار داخللی بسیار زیاد می باشد ، خیلی از افراد و علاقه مندان به کاوش این سوال را دارند که دستگاه فلزیاب خود را از شرکت های معتبر خریداری کنند یا از اشخاص؟ جواب به این سوال بسیار آسان می باشد ، خرید از شرکت های معتبر را در اولویت خود قرار دهید زیرا به خاطر آشفتگی بازار داخلی و نبود مراکز کنترل کننده افراد سودجوء زیادی در این بازار فعالیت می کنند و به همین دلیل است که توصیه می شود به سراغ خرید فلزیاب از شخص نروید تا فلزیاب های بی کیفیت و تقلبی نصیبتان نشود. از طرف دیگر محصولات شرکتی مانند IKPV دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد که می توانید با خیال راحت فلزیاب مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از تست آن را خریداری کنید.

ادرس دفتر فروش فلزیاب IKPV : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – خیابان شهید دینکانی – جنب کوچه 21

شماره تماس : 09120043750  –  09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب