فلزیاب مکمل

فلزیاب مکمل چیست

فلزیاب مکمل چیست

امروزه با پیشرفت تکنولوژی فلزیاب ها نیز از شکل ساده گذشته خود خارج شده اند و با بهره مندی از پیشرفته ترین تکنولوژی های مربوطه گام بلندی را در عرصه کشف فلز برداشته اند. گنجینه ها و دفینه ها در مناطق مختلف با شرایط محیطی گوناگونی دفن شده اند که برای کاوش هر منطقه یا نقطه ای نیاز به سیستم و دستگاه خاصی می باشد. گاها برای بدست آوردن محل تقریبی دفینه نیاز به فلزیاب شعاع زن می باشد یا برای تعیین نقطه دقیق هدف نیاز به فلزیاب نقطه زن می باشد. مسئله این که در یک کاوش شاید شما نیاز به همه این سیستم ها داشته باشید که هزینه خرید هر یک از این دستگاه ها واقعا بالا می باشد و هر کاوشگری قادر به پرداخت آن نمی باشد. همین مسئله باعث به وجود آمدن فلزیاب مکمل شد.

فلزیاب مکمل چیست
فلزیاب مکمل چیست

فلزیاب مکمل چیست و چه کاربردی دارد؟

فلزیاب مکمل ترکیبی از چندین سیستم می باشد که در کنار هم سازگاری و تعامل دارند. دستگاه های مکمل برای راحتی کاوشگران حرفه ای طراحی و تولید شدند که در کاوش های خود نیاز به چند نوع سیستم مختلف داشتند تا به نتیجه دلخواه خود برسند. این نوع فلزیاب ها با توجه به اهداف شرکت سازنده دارای مدل های مختلفی می باشد که می تواند هم برای کاوشگران مبتدی طراحی شوند یا برای کاوشگران حرفه ای. در ایران فقط شرکت IKPV می باشد که در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکمل فعالیت می کند و چندین دستگاه مکمل حرفه ای را روانه بازار کرده که از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند.

بهترین گنج یاب های مکمل بازار :

خرید دستگاه فلزیاب مکمل :

اگر به دنبال خرید انواع فلزیاب و گنج یاب با گارانتی معتبر شرکتی هستید می توانید با کارشناسان فروش ما با شماره 0120814042 تماس بگیرید تا جهت خرید شما را راهنمایی کنند. تمامی محصولات شرکت IKPV دارای گارانتی معتبر 12 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب