فلزیاب مگنومتر

فلزیاب مگنومتر

فلزیاب مگنومتر | فلزیاب مگنتی | گنج یاب مگنتی

فلزیاب مگنومتر چیست :

همان طور که می دانید فلزیاب ها دارای انواع مختلفی مانند فلزیاب پالسی ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری می باشد. فلزیاب مگنتی یا فلزیاب تصویری به دستگاه هایی گفته می شود که  قابلیت تشخیص و شناسایی انواع حفره ، اتاقک ، راهروهای زیر زمینی و انواع فلزات را در عمق زمین دارند. فلزیاب های مگنومتر از طریق میدان مغناطیسی کار می کنند. فلزیاب تصویری همان طور که از اسم آن مشخص می باشد می تواند تصاویر زنده به صورت گراف های رنگی از عوامل زیر زمین تهیه کرده و در اختیار اپراتور قرار دهد.

فلزیاب مگنومتر
فلزیاب مگنومتر

نحوه کار فلزیاب مگنتی :

بعد از اینکه فلزیاب زمین را اسکن کرده ، تصاویر و اطلاعات دریافتی رامی توان بر روی نرم افزار خاصی بر روی سیستم های کامپیوتری تحلیل و مورد بررسی قرار داد. مگنومتر مغناطیس زمین را اندازه گیری کرده و می تواند خلا یا فلزات آهنی را پیدا کند. البته این دستگاه ها از سنسور های پیشرفته جهت اسکن زمین استفاده می کنند. شما می توانید اطلاعات دریافتی را به کمک نرم افزار سه بعدی تحلیل کنید تا بیشترین اطلاعات را در مورد هدف خود پیدا کنید تا از صرف هزینه و زمان اضافی جهت حفاری جلوگیری کنید.

فلزیاب های تصویری پالسی :

مشکلی که در فلزیاب های مگنومتر دارند عدم تشخیص طلا می باشد زیرا این دستگاه برای زمین شناسی و ژئوفیزیک طراحی شده اند. اما برای حل این مشکل باید از سیستم های مکمل استفاده کرد. این بدان معنی می می باشد که دستگاه علاوه بر داشتن سنسور های پیشرفته جهت اسکن لایه های زمین ، از سیستم های پالسی یا به اصطلاح فلزیاب پالسی به صورت مکمل استفاده می کند تا بتواند اشیای مانند طلا را نیز تشخیص دهد. تنها شرکتی که در داخل کشور اقدام به تولید  فلزیاب های مکمل کرده است که محصولات آن از کیفیت و کارایی بسیار بالایی نیز برخوردار است کمپانی IKPV می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب تصویری پالسی یا فلزیاب مکمل می توانید با کارشناسان ما با شماره 09120043750 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب