مناطق باستانی

مناطق باستانی جهت کاوش گنج

مناطق باستانی جهت کاوش گنج

هنگامی که مناطق باستانی زیادی جهت جستجو با دستگاه فلزیاب وجود دارد ، یافتن سکه های بیشتر و عتیقه های با ارزش تر همان چیزی است که همه به دنبال آن هستند. پیدا کردن سکه های باستانی و قدیمی و عتیقه های مربوط به دوران باستانی و قدیمی و هزاره های قبل بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

مناطق باستانی
مناطق باستانی

جهت پیدا کردن مناطق باستانی راهکار های زیر را مد نظر خود قرار دهید:

  • نقشه های قدیمی
  • روزنامه های قدیمی
  • سوابق مالیاتی و اطلاعات ثبت شده در شهر داری
  • انجمن های باستان شناسی محلی
  • موزه های محلی
  • افراد محلی
  • گزارشات قدیمی سازمان های مختلف
  • کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی
  • دانششگاهها
  • کتابخانه ها

 نقشه های قدیمی :

 در کتابخانه ها، کتاب های تاریخ محلی و … راههای قدیمی ، بناهای قدیمی ، شهر ها و روستا های قدیمی که دیگر وجود ندارند و فراموش شده اند را می توان یافت و در مورد آنها اطلاعات کسب کرد و با رفتن به آن محل ها میتوانید شانس خود را برای یافتن گنج و عتیقه بیشتر کنید.

روزنامه های قدیمی :

این روزنامه ها دارای اطلاعات بسیار زیادی در مورد جشن ها و کارناوال های قدیمی که دیگر وجود ندارند و محل آنها ، اتفاقات و حوادثی که باعث از بین رفتن یک مکان خاص شده است ، اطلاعاتی در مورد داستان ها و افسانه های محلی و … وجود دارد و با کسب اطلاع از آنها میتوان موفقیت خود را در کاوش بیشتر کرد.

سوابق مالیاتی و اطلاعات ثبت شده در شهر داری : 

با استفاده از این اطلاعات می توانید خانه ها و مکان های قدیمی را پیدا کنید و و برای یافتن طلا و گنج آن ها را کاوش کنید.

انجمن های باستان شناسی محلی : 

با مشورت و صحبت با افراد با تجربه در باستان شناسی میتوانید اطلاعات بسیار زیادی را بدست بیاورید که در کاوش به شما کمک خواهند کرد.

موزه های محلی :

موزه های محلی اطلاعات بسیار ارزشمندی از تاریخ آن مکان دارند. کسانی که در موزه کار میکنند معمولا دارای اطلاعات بسیار مفید تاریخی هستند و با صحبت با آنها میتوانید دانش خود را در مورد محل کاوش افزایش داده و در کار خود موفق شوید.

افراد محلی :

با صحبت کردن با افراد محلی و کسانی ها است که در آن مکان زندگی میکنند میتوانید اطلاعات بسیار ارزشمندی را به دست آورید ، اطلاعاتی حتی در کتاب های تاریخی نیز نمیتوان یافت.

گزارشات قدیمی سازمان های مختلف : 

با گشتن در بایگانی سازمان هایی همچون آتش نشانی ، شهربانی ، شهرداری ، بیمارستان ها و … میتوان اطلاعات مهمی از وقایع اتفاق افتاده در محل مورد نظر پیدا کرد که میتواند در انتخاب محل کاوش شما را یاری دهد.

کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی : 

اماکن مذهبی از دیر باز در تمامی اجتماعات باستانی حضور داشته اند و با بازدید و بررسی آنها میتوان اطلاعات و جزئیاتی با ارزشی از تاریخ محل مورد نظر به دست آورد که در پیدا کردن عتیقه و گنج ما را یاری دهد.

دانشگاهها :

 بر کسی پوشیده نیست که دانشگاهها از اصلی ترین مکان های تولید و جمع آوری اطلاعات علمی هستند. با رفتن به همایش هایی که توسط دانشگاهها در زمینه های تاریخی برگزار میشود و صحبت با اساتید برجسته در زمینه تاریخ و باستان شناسی و فرهنگ ملل میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کتابخانه ها :

میتوانید با مطالعه هزاران کتاب جمع اوری شده در مورد جنبه های مختلف زندگی و فرهنگ ملل ، کتابهای باستان شناسی و … اطلاعات خود را برای یک کاوش موفق و انتخاب محل کاوش بیشتر کنید.

این مطلب مرتبط است با :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب