کویل فلزیاب

کویل فلزیاب

کویل فلزیاب چیست؟

کویل فلزیاب چیست و چه کارایی دارد؟

همان طور که می دانید فلزیاب ها مانند هر دستگاه الکتریکی دیگری از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هریک کار خاصی را انجام می دهد. کویل فلزیاب یکی از مهم ترین بخش های یک فلزیاب به حساب می آید که لوپ فلزیاب یا سیم پیچ فلزیاب نیز به آن می گویند. این بخش وظیفه تشخیص فلزات زیر زمین را دارد. لوپ ها دارای ئو سیستم سیم پیچ داخلی فرستنده و گیرنده می باشد که سیم پیچ فرستنده وظیفه ارسال سیگنال های خاص به زمین را دارد که یک میدان مغناطیسی ایجاد می کند و اگر اشیاء فلزی در این میدان باشد با سیگنال ارسالی برخورد می کند و از طریق سیم پیچ گیرنده به دستگاه منتقل می شود.

کویل فلزیاب
کویل فلزیاب

لوپ فلزیاب تاثیر مستقیمی در عمق کاوش فلزیاب دارد. هرچه اندازه لوپ بزرگتر باشد عمق بیشتری را می تواند جستجو کند. مهمترین عامل در انتخاب لوپ فلزیاب سازگاری آن با دستگاه شماست. توجه داشته باشید که نمیتوانید از کویل هایی که برای فلزیاب پالسی ساخته شده اند روی فلزیاب های VLF استفاده کنید.

انواع لوپ فلزیاب :

لوپ ها دارای انواع مختلفی هستند که هر یک برای سیستم های فلزیاب خاصی طراحی شده اند و کارایی خاصی را دارند. بنابراین همیشه در انتخاب لوپ فلزیاب باید به نوع و اندازه آن توجه کنید زیرا تاثیر مستقیم بر نتیجه کاوش شما خواهد داشت. کویل های جستجو معمولا از پیکربندی های زیر استفاده می کنند:

  • Concentric
  • Mono
  • Imaging
  • Double-D
  • 2Box

خرید لوپ مناسب برای فلزیاب :

همان طور می دانید لوپ بخش مهم یک دستگاه فلزیاب است و در انتخاب آن باید بسیار دقت کنید. برای خرید فلزیاب همیشه از شرکت های معتبر خریداری کنید ، به هیچ وجه از اشخاص خرید نکنید. زیرا اگر کویل دارای طراحی و ساختار استاندارد نباشد می تواند دستگاه فلزیاب شما را با مشکلات فنی روبرو کند. همچنین لوپ هایی که به صورت تخصصی ساخته نشده باشند باعث دریافت سینگال های اضافی و نویز می شود و شما را از هدف اصلی دور می کند. اگر به دنبال خرید کویل استاندارد با کارایی و عملکرد عالی هستید و گارانتی و خدمات پس از فروش آن برای شما مهم است می توانید با کارشناسان فروش ما در نمایندگی های سراسر کشور با شماره 09120043750 تماس بگیرید.

 

دفتر مرکزی فروش : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – خیابان شهید دینکانی – جنب کوچه 21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب