GPS در فلزیاب

GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

GPS در فلزیاب – آیا در فلزیاب GPS وجود دارد

از مباحثی که می تواند ذهن کاوشگران در زمینه گنج یابی و فلزیابی را به خود مشغول کرده باشد این است که آیا در شایعه وجود جی پی اس در فلزیاب واقعیت دارد یا نه؟ شاید این سوال برای خود شما هم پیش آمده باشد. اگر در دستگاه گنج یاب جی پی اس وجود داشته باشد قابلیت ردیابی مکان کاوش را دارد یا نه؟ اگر میخواهید اطلاعات کاملی درباره این موضوع داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید.

GPS در فلزیاب
GPS در فلزیاب

وجود جی پی اس در فلزیاب

آیا این امکان هست که در دستگاه گنج یاب GPS وجود داشته باشد؟ در صورت وجود جی پی اس در دستگاه گنج یاب قابل ردیابی است؟ چطور از وجود GPS در طلایاب خود مطلع شویم؟ در صورت واقعیت این موضوع آیا فلزیاب های ایرانی ردیابی می شوند؟ آیا در هنگام کاوش هدف و کشف آن GPS فعال می شود؟ این سوالات تنها بخشی از پرسش های کاوشگران است و بدون شک افراد مبتدی که تازه در این عرصه فعالیت می کنند همگی با این سوالات رو برو شده اند و به دنبال این هستند تا از صحت این موضوع با خبر شوند که آیا در صورت وجود GPS در گنج یاب و طلایاب ، امکان ردیابی کاوش هدف را ردیابی کرد.

شایعه وجود GPS در فلزیاب

باید در جواب این سوالات عرض کنم که امکان وجود جی پی اس در فلزیاب و یا سایر سیستم های موجود در بازار فروش فلزیاب ، شایعه ای بیش نیستند که افراد کلاهبردار که در حال ساخت فلزیاب تقلبی هستند مطرح می کنند تا با این شایعات دست به کلاهبرداری بزنند. به این شکل که افرادی شایعه می کنند که فلزیاب های شرکت X دارای GPS هستند و قابلیت ردیابی دارند و فلزیاب های ما اورجیال می باشند و فاقد GPS هستند و کسی نمی تواند آن ها را ردیابی کند.

برخی از مقالات مرتبط با فلزیابی:

جهت خرید فلزیاب ، اجاره فلزیاب از نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب بوشهر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروش فلزیاب